«Найбільша цінність – здоров’я людини» є девізом компанії. А місія ТОВ «ЛАБІКС» полягає у допомозі лікарям забезпечити якісну діагностику пацієнтів, оскільки саме правильний діагноз є запорукою результативного лікування. Компанія постачає якісне обладнання від світових лідерів у сфері лабораторної діагностики та робить його доступним на території України.
ТОВ «ЛАБІКС» було засновано в Києві в березні 2007 році в Україні та до теперішнього часу є ексклюзивним представником компаній-виробників медичного лабораторного обладнання:
 
  • «HORIBA ABX» (Франція) - гематологічні аналізатори серій Micros, Pentra і Yumizen, біохімічні аналізатори серії Pentra, реагенти, контрольні матеріали, комплектуючі;
  • «EKF-diagnostic GmbH» (Німеччина) - аналізатори глюкози, лактату, гемоглобіну і гліколізірованного гемоглобіну;
  • «SC- Sanguis Counting GmbH» (Німеччина) - системи для забору капілярної крові.
  • «Kova International, Inc» (США) - Контрольні матеріали для аналізаторів сечі.
 
Компанія «ЛАБІКС» - досвідчений постачальник медичного лабораторного обладнання, що заслужив повагу і довіру клієнтів, надасть Вам інформацію про новітні досягнення в галузі дослідження крові, які допоможуть досягти найвищої якості лабораторних досліджень за розумними цінами.
 
Ми надаємо своїм клієнтам широкий спектр лабораторного устаткування, витратних матеріалів, а також здійснюємо повну підтримку, забезпечення та навчання користувачів.
 
 
 
HORIBA ABX (Франція) - пропонує широкий набір інструментів, систем та програм для забезпечення різних галузей життєдіяльності людини. Провідним напрямком роботи компанії являється продукція для оснащення медичних лабораторій. Розробка та впровадження гематологічних і біохімічних аналізаторів, витратних матеріалів для медичних лабораторій проводиться відповідно до всіх міжнародних стандартів. Випробувана часом якість і надійність приладів забезпечили всесвітню довіру до марки HORIBA.
www.horiba.com

 

EKF diagnostic (Німеччина) - всесвітньо відомий виробник медичного обладнання - автоматичних аналізаторів гемоглобіну та гематокриту (Hemo Control), глюкози та лактату (Biosen), гліколізованого гемоглобіну (Quo-Lab) та витратних матеріалів до них. Аналізатори встановлені у медичних установах більш ніж 70-ти країн світу - в центрах переливання крові, клініках з лікування цукрового діабету, спортивних центрах, госпіталях і лабораторіях.
www.ekfdiagnostics.com

 

SC-Sanguis Counting (Німеччина) - основним напрямком роботи компанії являється виробництво пробірок, капілярів та інших виробів для забору крові. Продукція компанії ідеальна також для використання в тих випадках, коли необхідний забір невеликої кількості крові, наприклад, в дитячих лікарнях або у пацієнтів з поганими венами. Виробник гарантує найвищий рівень обробки пластику. Його покриття містить антикоагулянт, завдяки чому пацієнти отримують точні відомості про свій фізіологічний стан.
www.sanguis-counting.de

 

Компанія KOVA International виробляє продукти для стандартизації досліджень у лабораторній діагностиці і представлена більше ніж у 100 країнах світу. В Україні ексклюзивним представником KOVA International виступає ТОВ «ЛАБІКС», яке представляє контрольні матеріали для контролю якості лабораторних досліджень сечі. Продукти KOVA International визнані золотим стандартом якості, точності і безпечності досліджень сечі та широко використовуються в усьому світі.